SPSCHB

Úvodní novinky

PLES CHEMIKŮ

 

Dámy a pánové,
originál je jen jeden a ten se Vám právě znovu připomíná! 
Ples chemiků 2023, jak jsme nazvali ples studentů, vyučujících a přátel Střední průmyslové školy chemické v Brně, je tu. Ve čtvrtek 2. února 2023 se v přenádherných společenských prostorách Kulturního centra Babylon na Kounicově ulici uskuteční již 66. ročník Plesu chemiků.
Všichni jste srdečně zváni, vezměte přátele, rodinu nebo kolegy a přijďte si užít atmosféru na úrovni. Věříme, že čtvrteční termín nebude velkou překážkou ve zkouškovém období. Studentky a studenti SPŠCh budou mít následující den,
v pátek, 3. února 2023, pololetní prázdniny!
Čeká vás drobné občerstvení, rekonstruovaný (zvětšený) bar s bohatou nabídkou pitiva, tombola, a samozřejmě i nějaké to překvapení.
K tanci i poslechu zahraje osvědčená formace PARTY LEADERS. Na afterparty, která začne úderem půlnoci, zahraje osvědčený DJ Babylon.
Je pro nás velkou ctí, že večerem naše hosty provede brněnská legenda na poli etikety a společenského tance, paní Vlasta Buryanová.
VSTUPENKY jsou v předprodeji na sekretariátu SPŠCh od poloviny prosince v úředních hodinách. Cena: 300,- na stání, 350,- s místenkou. Na místě budou vstupenky v prodeji bez místenek za jednotnou cenu 350,-, jako v minulých letech, pokud však zbyde nějaká kapacita navíc. Budeme vás informovat!
OTEVŘENÍ PROSTORU: 18:00
ZAHÁJENÍ PLESU: 19:00
Těšíme se na vás!

 

 

Zpět