SPSCHB

Ze školy

10.06.2021 | Nabídka práce

LARS Chemie, spol. s r.o., jsme ryze česká firma se zaměřením na povrchovou úpravu dekorativních dílů pro letecký, automobilový a ostatní průmysl, www.LARS.cz. Nabízíme pro absoloventy pracovní pozici OPERÁTOR/KA(více informací naleznete zde) nebo SMĚNOVÝ TECHNOLOG GALVANICKÉHO POKOVENÍ PLASTŮ(více informací naleznete zde).

Oncomed manufacturing nabízi pracovni pozici Technický pracovník vzorkař v analytické laboratoři, která je vhodná i pro čerstvého absolventa bez zkušeností. Ústav pro státní kontrolu veterinárních biopreparátů a léčivvypisuje výběrové řízení na pozici laborant/ka: http://www.uskvbl.cz/cs/agentura/uedni-deska/zamestmenu/vybrizeostmismenu

Firma Ecoclean vyrábějící průmyslové technologie pro čištění hledá do týmu nového kolegu/kolegyni na pozici Aplikačního technika testovacího centra

Farmaceutická firma LUNARIA spol. s r.o. nabízí pozici analytický chemik: https://www.jobs.cz/rpd/1562118159/?searchId=8f3cafd3-7f2d-4a77-9cfe-9707c3d94501&rps=233.

Česká společnost Labtech s.r.o nabízi pozici vzorkař - laboratorní pracovník pro odběr a svoz vzorků pro oblast střední Moravy, Zlínského a Olomouckého kraje.

BioVendor- laboratorní medicína a.s.  hledá laboranta či laborantku. 

 


Zpět