SPSCHB

Zájezd do Chorvatska 2019

Informace pro účastníky sportovně-poznávacího zájezdu do Chorvatska

 

Zájezd pořádá OS SRPŠ při SPŠCH Brno spolu s ředitelstvím  SPŠCH a CK Kalousek.

Zájezd je určen žákům prvních ročníků školy. Účastní se max. 80 žáků a 8 pedagogů.

Termín: 14. 6. - 23. 6. 2019

Místo :Chorvatsko, Baška, kemp Baško Polje

Ubytování: karavany a stany pro 3 - 5 osob. Každý karavan a stan je vybaven matracemi, polštáři a dekami, ledničkou, vařičem, soupravou nádobí a kempinkovým nábytkem.

Účastníci si vezmou vlastní povlečení, utěrku a mycí prostředek na nádobí.

Stravování: vlastní vaření

 

Doprava: je zajištěna zájezdovým autobusem s možností zakoupení občerstvení. 

Odjezd: v pátek 15. 6. v cca 17,00 (místo odjezdu a čas bude upřesněn), jízda s hygienickými přestávkami bude trvat cca 14 hodin. Vzhledem k bezpečnosti přepravy je hmotnost zavazadel na 1 účastníka limitována 15 kg.

Návrat: v neděli 24. 6. dopoledne

Cena desetidenního zájezdu je 4.000,- Kč při zaplacení zájezdu školou do 21. 12. 2018. 

Tato částka zahrnuje ubytování, dopravu, povinné pojištění CK, pobytovou taxu a pojištění léčebných výloh v zahraničí. Nezahrnuje 1.000,-Kč - vratnou kauci na karavan (stan), která bude vrácena po jeho předání delegátce CK.

Zájemci se mohou závazně přihlásit do 26. 10. 2018. Přihlášky obdrží u TU, nebo v kabinetu TEV.

Současně s přihláškou je nutno složit zálohu ve výši 2.000,- Kč, doplatek do 21. 12. 2018.

Při počtu zájemců větším, než je kapacita kempu, bude pořadí žáků určeno datem došlé platby na účet školy.

Platba je možná pouze bankovním převodem, složenkou, nebo fakturou. Pro vystavení faktury je nutno dodat IČO, název, adresu a číslo účtu podniku, který platbu provede. Podrobnější informace v kabinetu TEV, nebo u TU.

Bezprostředně před termínem zájezdu bude žákům hromadně zaplaceno pojištění léčebných výloh v zahraničí u VZP, které je započítané v ceně zájezdu. Toto pojištění je u školních akcí povinné a činí cca 20,- Kč na den, tj. 200,- Kč na pobyt. Pokud má žák tuto pojistku uzavřenou individuálně, odevzdá TU do 31. 5. 2019 její kopii a částka pojistného mu bude vrácena po vyúčtování zájezdu.  

Další informace podá a dotazy zodpoví vedoucí zájezdu, zástupkyně ředitele školy, Ing. Irena Pavlíčková (tel. 545544419, e-mail: pavlickova@spschbr.cz). Začátkem června 2019 obdrží žáci podrobný písemný materiál a před odjezdem proběhne informativní schůzka s žáky i jejich rodiči.