SPSCHB
Virtuální prohlídka
Facebook
Youtube

Získaná ocenění školy a studentů

Cena Učené společnosti České republiky

Cena Učené společnosti České republiky

Matěj Chytrý a Kristýna Hladká získali Cenu Učené společnosti České Republiky za výjimečné vědecké aktivity středoškolských studentů ČR pro rok 2016/2017.

v Chemické olympiádě, kategorii E v celostátním finále ve školním roce 2016/2017 získal 1. místo Vojtěch Musil (loňská 4.A) a 2. místo Jiří Doležel (4.A). Tito žáci nás budou v říjnu 2017 reprezentovat na mezinárodním kole CHO Grand Prix Chimique v Srbsku.

Více
Certifikát Responsible Care

Certifikát Responsible Care

Certifikát Responsible Care (RC) je mezinárodní ocenění udělované v ČR Svazem chemického průmyslu (SCHP) za činnosti, které jsou šetrné vůči životnímu prostředí...

Více

Anketa

Které stanovišťe v motivujícím centru vás oslovilo?

Počet hlasů: 98

Ing. Vilém Koutník, CSc., ředitel SPSCHB

Vítejte na stránkách naší školy

Vážení rodiče, milí žáci, milé žákyně ZŠ, přátelé, jsme rádi, že i touto cestou vám můžeme představit naši školu, která nabízí motivující, bezpečné, klidné a moderně vybavené prostředí.

Život studenta, studentky na této škole je velmi pestrý. To se týká aktivit spojených se vzděláváním, např. jde o středoškolskou odbornou činnost, olympiády, přípravu k mezinárodně uznávaným zkouškám z angličtiny PET. Škola organizuje aktivity související s cestováním, poznáváním, kulturou, sportem, zahraniční pobyty u moře, u partnerských škol či lyžařské, vodácké, cyklistické kurzy v tuzemsku, návštěvy kulturních a sportovních akcí nebo přímo aktivní účast na nich.

Škola klade důraz nejen na odborné profilující předměty, ale také zejména na výuku dvou cizích jazyků, informačních a komunikačních technologií a rovněž tak na principy etiky a slušného chování.

Smyslem je kvalitně připravit mladého člověka pro život dnešní, rychle se vyvíjející společnosti. Proto jsou absolventi žádáni odbornou praxí, kde mají výborné uplatnění, nebo odcházejí úspěšně studovat vysoké školy. Pro obě možnosti jsou naši absolventi systematicky připravováni.

Jsme přesvědčeni, že volba této školy vás nezklame. Neváhejte a přijďte se podívat.

S přáním všeho dobrého Ing. Vilém Koutník, CSc., ředitel školy.